PembeYazılar : Bundle'da 10K Takipçiye Ulaştık 😍

PembeYazılar : Bundle'da 10K Takipçiye Ulaştık

PembeYazılar ailesi olarak Bundle uygulaması üzerinden 10 bin takipçiye ulaşmış bulunmaktayız. Herkese desteğinden dolayı çok teşekkür ederiz. Çünkü bizim için en önemli mecralardan biri olan Bundle'da başladığımızdan bu yana bu kadar kişinin takip etmesi onure ediyor. 

[ - Ki kendi adıma yani Derya adına konuşuyum, benim için gerçekten 1 kişinin bile o kadar önemi oluyor ki.. İçerik yazmadığım günlerde bile Analytic'ini inceliyorum ve bazı şehirlerde hatta ülkelerden gerçekten her gün bir siteye girme oranını gördüğümde diyorum tüh yine içeriksiz bıraktım o kişileri diyorum.. Arkadaşlar umarım hepinizin bir sitesi ya da blogu olur ne demek istediğimi anlarsınız - evlat gibi görüyorsunuz bir yerden sonra orayı.. Ya da şöyle ifade edeyim günümüzde fikir ve düşüncelerin ön planda tutulmadığını baz alarak kişilerin benim düşüncelerimi okuması beni çok mutlu ediyor, karşımdaki insanı tanımasam bile.. Ömrümün yettiği kadar PembeYazılar hep duracak hatta çoluğuma - çocuğuma miras olarak bırakacağım 💜]


Bundle'ı hem Android hem de IOS cihazlarınızdan indirip PembeYazılar'ı takibe alabilirsiniz. 😍

bundle-android   bundle-ios PembeYazılar'ı Bundle üzerinden takip edebilmek için uygulama menüsünden '' Kaynak Ekle '' butonuna tıklayıp, arama bölümüne '' Pembe Yazılar '' yazıp aratmanız yeterli.

pembeyazilar-ios🌸 Daha fazla bilgilenmek ve eğlenmek için instagramdan " PembeYazılar " ı takip edebilirsiniz.

❗ Ayrıca "
 
 
Black Friday Ne Zaman | Hangi Mağaza Ne Kadar İndirim Uygular " yazımı da okuyabilirsiniz.

Kendi evrenini yaşayan bir mühendis.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder