Hoşlanılan Kişiden Neden Soğunur ?

Hoşlanılan Kişiden Neden Soğunur

Hoşlanılan Kişiden Neden Soğunur 


Günümüzün belki de en büyük sorunu bir insanla tanıştığınızda hissettiğiniz duyguları zamanla yitirmek hatta gıcık olma seviyesine gelmek. Peki bunlar birden bire mi oluyor ? Tabiki hayır bunda tek taraf değil iki tarafında yaptığı saçma sapan olaylardan dolayı insanlar birbirinden soğuyor. Peki neler yapılıyor bakalım : 

1 ) " Sen kimsin " tavırları. Daha doğrusu umursamaz tavılar diyebiliriz. Ne dersen ya da ne yaparsan yap bir kulaktan girip diğerinden çıkması.

2 ) İlgisini ve sevgisini garantiye aldığını düşünüp, kendisini bir şey sanıp rahat davranması. Ya cidden böyle şeyler nasıl oluyor anlamıyorum şahsen ben, insanlar evleniyor boşanıyor bu sebeplerden. Özellikle de ilişkilerde bu moda nasıl girilebiliyor ?

3 ) Kaçan kovalanır psikolojisine girip, öyle davranarak karşı tarafı daha çok bağlanacağını düşünmesi. Saçmalığın daniskası değil mii ? Ben kaçanı değil de benimle yol alanı tercih ederim şahsen. Ama bu tarz şeylerden cidden etkilenen insanlar oluyor ama sonra eskisi gibi hissedilmiyor bence yapmayın derim. 

4 ) Kıskandırmak için gereksiz çabalara girilmesi. Bir insan kıskançsa kıskanıyordur ya da cidden hiç kıskanç olmayan insanlar var. Neden bu çaba ?

5 ) Sürekli görüldü atarak, karşı tarafı boşlukta bırakması. Bunun açık halini söyleyeyim benim konuştuğum başka kişilerde var demek oluyor üzgünüm ama 

6 ) Gereken ilgiyi, sevgiyi göstermemesi ve zaman ayırması. Seven her türlü ilgilenir zaten diye düşünüyorum.

7 ) İlgiye karşı gösterilen duyarsızlık. 

8 ) Sosyal medya da herkese mavi boncuk dağıtır. 

- Genel kitle 25 altı olduğu için size ablanız - arkadaşınız olarak şunu söylemek istiyorum. Bir insanın size ilgisi varsa bunu belli eder ama yukarıdakileri yapıyorsa ya konuştuğu başka insanlar vardır ya da artık sizden soğumuştur. Bence yolunuza böyle insanlarla devam etmek yerine yalnız devam edin derim. Hatta size atasözümü de söyleyim : " Benim olan benimdir, benim olmayan her şey herkesin olabilir. " sizde bu mantıkta olun. Özellikle yaş ilerledikçe bunu daha da iyi anlarsınız. Şunu da söylemek istiyorum : Hayatımda her şey yolunda bu tarz yazıları kitlem istediği için yazıyorum en çok bu tarz yazılar ve burç yazıları isteniyorum. Arz - talep işlerine çok önem veririm hayatımın her alanında. Bunu söyleme nedenimde bu sayfayı açtığımdan beri burç yazılarında Başak Burcunu istemeyerek unuttuğum halde " Başak burcu neden yok " işte " şu burçlar neden yan yana " mailler almam saçma sapan düşüncelere tabiki cevap vermiyorum ama özel hayatım ile ilgili şeyleri burada paylaşacak değilim sanırım ve de bu benim sayfam istediğimi yazarım herkes haddini bilsin tekrardan da söylemek istiyorum. Boşumtrak işlerle beni muhattap etmeyin lütfen 🙏 Birde benim özel hayatım burası ya da sosyal medyada yansıttığım gibi olmuyor çoğu zaman, yakınım değilseniz hiçbir fikriniz yoktur çünkü varsayımlar genelde yanlış çıkıyor bunu da söyleyim de bir kitlenin içi soğusun. 😂Herkese İyi Günler - İyi Çalışmalar 🍀🌸

Size bonus şarkı koymak istiyorum bunu açın ve dinleyin arkadaşlar hahaha

Hüseyin Kağıt - Tanımazsan Tanıma


❗ Ayrıca " Bir İnsan Neden Mutsuz Olur " yazımı da okuyabilirsiniz.Kendi evrenini yaşayan bir mühendis.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme