Ruhsal Gücünü Farkeden İnsanların Ortak Yönü

Ruhsal Gücünü Farkeden İnsanların Ortak Yönü

Ruhsal Gücünü Farkeden İnsanların Ortak Yönü

 - İnsanlar ne kadar kırıcı olurlarsa olsunlar,, ne kadar kötülük yaparlarsa yapsınlar, karşılık vermiyordur. Eden bulur, bunun farkındadır. Bu yüzden kendini yormaya bile gerek duymuyordur.

- Onu anlamayan insanları hayatından çıkarmış ve onu anlayan insanlar hayatında yer almaya başlamıştır.

- Ruhuyla her şeyi hisseder hale gelmiştir. İnsanları hissetmeye, ruhunu tercüme etmeye gerek kalıp - kalmayacağını anlamaya başlamıştır.

- Üzülmenin zayıflık değil, üzmenin zayıflık olduğunun o kadar fakındadır. Ki üzerek kendini güçlü zanneden insanları o kadar iyi görüyordur ki aklı ile fark etmeden daha ruhu ile hissetmeye başlıyordur. 

- Kendini o kadar farkındadır ki ruhunu, aklını, yaralarını iyileştirme yolunu seçen insanlardandır.

- İnsanları, çektiği acıları o kadar anlamaya başlamıştır ki ruhu ile bütün o acıları kendine aitmiş gibi hissedebiliyordur.

-  Bazen çok güçsüz, çok yenik hissetse bile duyguları ile hep savaş halinde yaşamış insanlar çok fazla savunma mekanizması geliştirdikleri için aslında her zaman savaşacak gücü kendilerinde bu şekilde yaratmışlardır.

- Duyguları ile o kadar savaş halinde olmuşlar ki sürekli duygularına karşı savunma geliştirmiş olması onu ruhen, aklen çok güçlü bir insan yapmaya başlamıştır.

- Hırsları için savaşan, çıkarları için birbirine zarar veren insanları gördükçe ne kadar boş olduğunun o kadar farkındadır ki bu insanlardan başka bir boyutta yaşamaya başlamıştır.


❗ Ayrıca " Ruhunuza İyi Gelen İnsanlar Nasıldır " yazımı da okuyabilirsiniz.

Kendi evrenini yaşayan bir mühendis.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder