Evden Ciddi Anlamda En Kısa Yoldan Para Kazanma Yolu : Farmasi'de Ekip Kurma

Evden Ciddi Anlamda En Kısa Yoldan Para Kazanma Yolu : Farmasi'de Ekip Kurma

Evden Ciddi Anlamda En Kısa Yoldan Para Kazanma Yolu : Farmasi'de Ekip Kurma

Yaklaşık 3-4 yıldır bilindiği üzere her yerde Farmasi ve Farmasicileri görüyoruz. Açıkçası ben bu durumdan çok rahatsız olduğum için Farmasi ürünlerine pek şans vermemiştim. Ama taaaki bir zamana kadar. Ne zaman mı ? Ramazan Bayramı'nda en büyük ablam bize geldi ve Farmasi işine girdiğini ve gerçekten bu işten bir öğrencinin minimum harçlığını kazanabileceğini hatta ekip başkanı olan insanların adeta bu Farmasi işiyle ev - araba aldıklarını söyledi. Şimdi bunu başkası dese inanmazdınız buna eminim. Bende bana ablam anlatmasa arka planı işleyişini cidden inanmazdım. Ama bunlar gerçek.

Şimdi bu işe girmek isteyenler için anladığım kadarıyla işleyişini anlatıyorum. Öncelikle bu işlerde iyi bir ekip ve ekip başkanıyla çalışmak gerekiyormuş. Yani sen gidip tek başına üye olup bu işlere girsen başarılı olma oranın az oluyormuş. O yüzden de ablamın çalıştığı ekip baya iyimiş bende üye oldum aşağıdan bırakacağım linkten üye olarak bu işlere sağlam bir ekiple başlayabilirsiniz.

Diğer önemli işleyişte şu şekilde : Bu Farmasi olayında en önemli iş ekipçe çalışmak. Şimdi şöyle anlatıyım. Ekibinin başında biri var birileri o kişinin üzerinde üye oluyor başkası geliyor onun üzerinden üye oluyor bu böyle devam ediyor. Peki nasıl para kazanılıyor. Mesela X kişisi aşağıya koyduğum linkten üye oldu. Artık o kişi benim ekibimde oluyor. O bir şeyler aldıkça ben kazanıyorum. X kişisi kendi altına Y kişisini üye yapınca o aldıkça hem X kişisi hem ben hem ablam hem de onların üstü kazanıyor yani soy ağacı şeklinde düşünün.

Ama söylemek istediğim şöyle bir şey var mesela benim linkimden üye olan birisi kendine daha iyi ekip kurarsa benim - ablamın - onun üstündekilerin yerine hatta ekip başkanı bile olabiliyor. Yani sürekli aynı yerde kalma gibi bir durum yok. Bunu neden söylüyorum. Bizim millette genelde şöyle bir şey var : Bir işe girmek istiyor ama işte onun üstündeki para kazanacak diye gireceği varsa da girmiyor. Bu işler böyle ama yani biraz iyi düşünmek gerekiyor. Direk kimse alıp sizi tepeye çıkaramaz. Önce en alttan başlayım yavaşça yükselme olacak kimse olduğu yerde saymayacak onu demek istiyorum. 

Bilmiyorum ben olsam hiç yoktan denerdim gerçekten bunu tüm içtenliğimle söylüyorum. Birde bazı ürünleri de güzel ya cidden. O zaman aşağıya linkini koyuyorum isteyen varsa buradan üye olabilir.

Bu konuyla ilgili deryacevikphotos üzerinden de bana ulaşabilirsiniz canlarım, görüşmek üzere ❤

Üye Olacağınız Link 

❗ Ayrıca " Eda Taşpınar'ın Bebekleri Olan Ürünleriyle Tanışalım " yazımı da okuyabilirsiniz.

Kendi evrenini yaşayan bir mühendis.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder