Selülitler ve Çatlaklar İçin Etkili At Kıl Fırçası Önerisi : MyBrush At Kılı Fırçası

Selülitler ve Çatlaklar İçin Etkili At Kıl Fırçası Önerisi : MyBrush At Kılı Fırçası

Selülitler ve Çatlaklar İçin Etkili At Kıl Fırçası Önerisi : MyBrush At Kılı Fırçası


Kadınların hemen - hemen hepsinde görülen selülit ve çatlaklar; yediklerimiz, giydiklerimiz ve genetik özelliklerden dolayı meydana geliyor. Ne kadar dikkat edilse de spor - at kılı fırçası ve kremlerle desteklenmedikçe selülitlerde azalma olmuyor zannımca. İşte bu yüzden de sizlere haftada 2-3 kere kullandığım bir at kılı fırçasından bahsedeceğim. Benim kullandığım at kılıfı fırçasının adı MyBrush. Diğer at kılı fırçalarına göre kılların sert olmaması ve uygun fiyatlı olması ürünü sanırım daha cazip hale getiriyor. Araştırdığımda kullananların çoğunun çok güzel yorumlar yaptığını da gördüm. Bende severek kullanıyorum 😊

At Kılı Fırçasının Nasıl Kullanmalıyız ve Faydası Nelerdir ?Öncellikle at kılı fırçasını bacak ve toto bölgesinin yanında yüz için kullananlar da var ama benim bahsetmek istediğim bacak ve toto için geçerli. Zaten yüz için kullanılan at kılı fırçası görseldekinden daha farklı ve onun hakkında hiçbir fikrim yok. Şimdi ilk olarak ayakta ya da bacağımız  uzanık bir şekilde oturuyoruz ve bacağın en aşağısından yukarı karın bölgemize doğru fırçalıyoruz. Burada en dikkat edilmesi gereken şey zaten yer çekimin tam tersine fırçalama yapmak. Sıkılmadan bunu her gün 5 dakika yaptığınızda selülit ve çatlaklarda azalma oluyor. 

Faydaları ise şu şekilde :

🌷 Selülit ve çatlakların yok olmasına yardımcı oluyor.

🌷 Ciltteki ölü derilerden kurtulmayı sağlıyor.

🌷 Kan dolaşımını artıyor. 

🌷 Bacakları daha pürüzsüz gösteriyor.

Ben Memnun muyum ?

Yaaa ben haftada 2-3 kere falan yapıyorum erindiğimden 🙈 Ama selülitlerde azalma sağlıyor. Çatlaklar konusunda hiçbir fikrim yok çünkü çatlağım yok şimdi ne desem yalan olur. Ama eğer bir at kılı fırçası edinmek istiyorsanız bunu hem maddi açıdan hem de performans açısından cidden öneriyorum.

Kendi evrenini yaşayan bir mühendis.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder