Alias Grace Dizisi Gerçek Mi ?

Alias Grace Dizisi Gerçek Mi
Alias Grace Dizisi Gerçek Mi

[ Alice Grace dizisinin konusu - gerçek mi - gerçek hikayesi - oyuncuları - analiz - yorum - benzeri dizileri. ] Dizi dünyasının ümüğünü sömüren bir kız olarak böyle kolay - kolay kimsenin bilmediği bir diziyle sizi tanıştıracağım. Dizinin adı " Alias Grace " ve Netflix - CBC ortaklığı ile karşımıza çıkıyor. Dizinin bir bölümü 40 - 44 dakikadan oluşmak üzere 6 bölümü. [ Yani aslında bir Ramazan gününüzün 1 gününü şenlendirebilirsiniz. Ben mesela " The Walking Dead " e başladım Ramazan'a özel - iyiki de başlamışım. ]

Musallat için bir odaya gerek yok, ya da bir eve,Kendi koridorları var beynin, emsalsiz, sahici…Derinlerimizde gizlenmiş kendimiz ürkütmeli bizleri en çok,İçimizde gizlenmiş katiller dururken başka korkuya gerek yok.– Emily DickinsonMargaret Atwood'un aynı kitabından uyarlanan dizi gerçek bir hayattan esinlenerek yazılmıştır.  1843 yılında iki kişiyi öldürmekle ömür boyu hapse çaptırılan Grace Marks, İrlandalı bir kadındır. O dönemde de kadın katil pek olmadığından tüm gözler Grace'ın üzerinde ve onun suçlu olduğuna inananlar kadar inanmayanlar da mevcut. Bunun üzerine Amerika'dan gelen bir doktor sayesinde Grace'ın tüm hayatını dinleyerek aslında haklı mı yoksa değil mi kendimiz karar vermiş oluyoruz.


Diziyi gönül rahatlığı ile izleyebilirsiniz. Peki çok mu güzel Derya derseniz hayır ama yineden de güzel bir deneyim. Ve şunu da söyleyeyim başrol çok masum ve tatlı bir ifadesi var.  Birde size önerim bir diziye başlamadan önce IMDB puanına göre başlayın eğer 7.8 üzerinde bir oyu varsa başlayın yoksa vaktinize yazık etmeyin.

❗ AyrıcaHakan Muhafız 2. Sezon İncelemesi : Kimin Eli Kimin Cebinde Belli Değil " yazımı da okuyabilirsiniz.


Kendi evrenini yaşıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder