Erkek Olarak Burçların En Belirgin Özellikleri

Erkek Olarak Burçların En Belirgin Özellikleri
Erkek Olarak Burçların En Belirgin Özellikleri

[ Burçlar erkekler duysun - burçlar kadın ve erkek - burçlar erkekler alemi - burçlar erkekçe - burç erkekleri - burçların erkek özellikleri ] Bu yazımızda " Erkek Olarak Burçların En Belirgin Özellikleri " bulabilirsiniz.

Erkek Burçların ÖzellikleriKoç Burcu : İlk bakışta çok ciddi gözükse de sana alıştıkça en garip özelliklerini bile görebilirsin.

Boğa Burcu : Biraz alışılmışın dışındadır. Gamer ve dizi bağımlısıdır. Konuşurken izlediklerini gönderme yapabilir. Çok komiktir.

İkizler Burcu : Çok çekicidir. İster tatlı tip olsun ister popüler taş çocuk olsun, istenen olur. Akıllıdır ve güldürmeyi sever.

Yengeç Burcu : Koca bebekler. Eğlence ve parti insanıdır ta ki aşk sözünü duyana kadar. Bir anda oturur ve sana hayallerindeki kadını anlatır.

Aslan Burcu : Herkesle arkadaştır ve çok popülerdir. Kaba davranabilir ama şakadan. İlişkiye bağlı kalması zordur.

Başak Burcu : Zekidir ama deli gibi inatçıdır. Kötü şakalar yapar, yönetme takıntısı vardır, trendleri anlamasa da alışveriş yapmayı sever.

Terazi Burcu : Melek gibi günahsız ve arkadaşça gözükür ama şımarıktır. Çok flörtözdür. Modu çabuk değişir. Peşinde koşulmasını ister.

Akrep Burcu : Psikopattır. Çok gülmez ama güldüğünde çok gürültülü güler. Acelesi varmış gibi hızlı yürür.

Yay Burcu : Klişe romantizm. Duygusaldır, sanatı sever. Çok kolay aşık olabilir ama sadece arkadaş olarak görülür.

Oğlak Burcu : Rekabetçi, hırslıdır. Çoook iyi kokar. Tarzdır. Kara mizah sever ve belki de en komik erkeklerdir.

Kova Burcu : Cool bad boy. Umursamazdır. 132 tane eski sevgilisi vardır ve bir o kadar da sadece takıldığı. Çok derin bir insan olsa da bunu göstermez.

Balık Burcu : Çok hızlı yürür. Çok ciddi gözüken bir yüzü vardır sanki yargılıyormuş gibi ama sadece aklına gelen komik bir anısını düşünüyordur.

❗ Ayrıca " Kadın Olarak Burçların En Belirgin Özellikleri " yazımı da okuyabilirsiniz.


Kendi evrenini yaşıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder