Mayıs Ayında İzlediğim Dizi ve Filmler

Mayıs Ayında İzlediğim Dizi ve Filmler

Mayıs Ayında İzlediğim Dizi ve Filmler

Merhabalar ❤

Nasılsınız ? Başlığı çok güzel bir şekilde attım ama bu ay hiçbir şey izlemedim desem yeridir 😂 Bu ay doğum günüm vardı sonra bayram geldi ardından ablamgil geldi yeğenlerimle falan zaman geçireyim derken ay bitti. Ama yineden de yazayım dedim ne izlediklerimi sizlere.

1 ) Sadakatsiz 

2 ) Masumiyet 

3 ) Masumlar Apartmanı

4 ) Camdaki Kız

Yukarıdakileri zaten herkes izliyordur. Bende severek izliyorum. Masumiyet bitti biraz üzüldüm severek izliyordum çünkü entrikalıydı. 

5 ) Yeşilçam : Her hafta bir bölüm geldiği için bu diziye devam ettim.

6 ) Nobody : Sanırım bu ay tek izlediğim film. Aşırı sevmiştim John Wickimsi havası vardı. Zaten Breaking Bad ve Better Call Saul'dan tandığımız Saul Goodman yani Bob Odenkirk başrolde. Bu film hakkında tweet atmıştım. Twitter ve Instagram'da kitleye daha kolay ulaşıyorum o yüzden Twitter'ı da Site de görünür hale getirdim. 

Çoook azıcık izlemişim demi 🙈 Zaman yok arkadaşlar cidden yok bugün bile dopdoluydum ama şu yazıyı yazmak istedim size söz verdim durmak istiyorum. Yarında burç yazısı yazıcam size canlar, sizi seviyorum - görüşürüz. ❤❗ Ayrıca " Nisan Ayında İzlediğim Dizi ve Filmler " yazımı da okuyabilirsiniz. 

Kendi evrenini yaşıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder